
Mikołajkowy turniej par losowanych przechodzi do historii.
Tym razem podeszliśmy do sportowej rywalizacji z szerokim uśmiechem.
Po zawziętej rywalizacji na podium stanęli:
1. Tomasz Chajewski i Leszek Borys
2. Mirosław Byzdra i Krzysztof Hening
Jak zawsze gratulujemy wszystkim uczestnikom, jesteście niesamowici!
Już teraz zapraszamy na turniej, z którego dochód w całości przeznaczymy na 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”
Liczymy na Was - do zobaczenia 13 stycznia!